IPD95R450PFD7ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IPD95R450PFD7ATMA1
JLCPCB Part #
C20191578
Package
TO-252-3
Description
-55℃~+150℃ 1.23nF 104W 13.3A 17pF 3.5V 43nC@10V 450mΩ@10V 950V TO-252-3 MOSFETs ROHS