IMYH200R050M1HXKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IMYH200R050M1HXKSA1
JLCPCB Part #
C20191546
Package
TO-247-4
Description
-55℃~+175℃ 2.425nF 2kV 348W 4.5V 48A 50mΩ 5pF 81pF 82nC TO-247-4 Silicon Carbide Field Effect Transistor (MOSFET) ROHS