IKZA50N65EH7XKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IKZA50N65EH7XKSA1
JLCPCB Part #
C20191536
Package
TO-247-4
Description
-40℃~+175℃ 1.65V@50A,15V 103nC@50A,15V 142ns 15ns 2.591nF@25V 2.9V@0.44mA 250W 440uJ 490uJ 54.6ns 650V 80A TO-247-4 IGBT Transistors / Modules ROHS