IKY120N65EH7XKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IKY120N65EH7XKSA1
JLCPCB Part #
C20191527
Package
TO-247-4
Description
-40℃~+175℃ 1.5mJ 1.65V@120A,15V 1.7mJ 160A 175ns 2.9V@1.05mA 244nC@120A,15V 25ns 498W 6.525nF@25V 64ns 650V TO-247-4 IGBT Transistors / Modules ROHS