IKW75N120CH7XKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IKW75N120CH7XKSA1
JLCPCB Part #
C20191520
Package
TO-247-3
Description
-40℃~+175℃ 1.2kV 1.66mJ 145ns 2.15V@75A,15V 4.22mJ 4.7V@1.2mA 527ns 535nC@75A,15V 549W 55ns 92A TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS