IKQB200N75CP2AKSA1
MFR.Part #
IKQB200N75CP2AKSA1
JLCPCB Part #
C20191518
Description
-40℃~+175℃ 1.65V@200A,15V 14.4mJ 200A 21.28nF@25V 239ns 407ns 5V@2.6mA 6.9mJ 750V 797nC@200A,15V 937W 95ns TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS