IKQ75N120CS7XKSA1
MFR.Part #
IKQ75N120CS7XKSA1
JLCPCB Part #
C20191015
Description
-40℃~+175℃ 1.2kV 11.2nF@25V 154A 193ns 2V@75A,15V 3.48mJ 38ns 450nC@75A,15V 5.13mJ 5.1V@1.5mA 630W TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS