IKQ120N120CS7XKSA1
MFR.Part #
IKQ120N120CS7XKSA1
JLCPCB Part #
C20191010
Description
-40℃~+175℃ 1.004kW 1.2kV 10.3mJ 17.3nF@25V 205ns 215ns 216A 2V@120A,15V 44ns 5.1V@2.34mA 5.72mJ 710nC@15V TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS