IKQ100N120CH7XKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IKQ100N120CH7XKSA1
JLCPCB Part #
C20191007
Package
TO-247-3
Description
-40℃~+175℃ 1.2kV 13nF@25V 148ns 166A 2.15V@100A,15V 4.7V@1.6mA 547ns 66ns 696nC@100A,15V 721W TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS