SM4F85A-MS
Extended
Manufacturer
Formosa Microsemi Co. Ltd.
MFR.Part #
SM4F85A-MS
JLCPCB Part #
C20188840
Package
SOD-123S
Description
-55℃~+150℃ 104V 137V 2.9A 400W@10/1000us 5uA 85V TVS Unidirectional SOD-123S ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS