TCMOJ107DTLSR050
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
TCMOJ107DTLSR050
Description
-55℃~+125℃ 100uF 50mΩ 6.3V ±20% - Tantalum Capacitors ROHS