BZX584C7V5Q
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZX584C7V5Q
JLCPCB Part #
C20167697
Package
SOD-523(SC-79)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 1uA@5V 250mW 7.5V 7V~7.9V ±5% SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS