BZX584C2V7Q
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZX584C2V7Q
JLCPCB Part #
C20167682
Package
SOD-523(SC-79)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.5V~2.9V 2.7V 20uA@1V 250mW SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS