BZX584B3V9Q
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZX584B3V9Q
JLCPCB Part #
C20167660
Package
SOD-523(SC-79)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 250mW 3.82V~3.98V 3.9V 90Ω ±2% SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS