BZT52B4V3SQ
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZT52B4V3SQ
JLCPCB Part #
C20167637
Package
SOD-323(SC-90)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 300mW 3uA@1V 4.21V~4.39V 4.3V 90Ω SOD-323(SC-90) Zener Diodes ROHS