EFM32TG11B520F128IQ48-BR
MFR.Part #
EFM32TG11B520F128IQ48-BR
JLCPCB Part #
C2054823
Package
TQFP-48(7x7)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1.8V~3.8V 128KB 12bit 12bit 32 Bit 32KB 34 48MHz ARM Cortex-M0+ Built-in FLASH TQFP-48(7x7) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS