GF1V102MI200A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
GF1V102MI200A00CV0
JLCPCB Part #
C191238
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
1000uF 12.5mm 20mm 3000hrs@105℃ 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS