VT1H471MI135000CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
VT1H471MI135000CE0
JLCPCB Part #
C191227
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 13.5mm 470uF 50V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS