RTAN0805BTE49R9
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RTAN0805BTE49R9
JLCPCB Part #
C20112412
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 49.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS