NACZ330M35V6.3X6.3TR13F
Extended
Manufacturer
NIC Components
MFR.Part #
NACZ330M35V6.3X6.3TR13F
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 230mA@100kHz 33uF 35V 6.3mm 6.3mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS