FDSD0518-H-3R3M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
FDSD0518-H-3R3M=P3
JLCPCB Part #
C2046736
Package
SMD,4.9x5.2mm
Description
3.3uH 3.4A 4.6A 58mΩ ±20% SMD,4.9x5.2mm Power Inductors ROHS