ECR1HPT331MLL100020
MFR.Part #
ECR1HPT331MLL100020
JLCPCB Part #
C190960
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 2000hrs@85℃ 20mm 330uF 50V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS