VHF060303HQ5N1ST
MFR.Part #
VHF060303HQ5N1ST
JLCPCB Part #
C211324
Description
14@500MHz 210mA 460mΩ 5.1nH 5.5GHz Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS