KM1H221MG125A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
KM1H221MG125A00CV0
JLCPCB Part #
C190656
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
1000hrs@105℃ 10mm 12.5mm 220uF 50V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS