TSM60NC620CI C0G
MFR.Part #
TSM60NC620CI C0G
JLCPCB Part #
C19856159
Package
ITO-220
Description
-55℃~+150℃ 11pF 15nC@10V 20pF 46W 506pF 5V@1mA 600V 620mΩ@10V 7A N-Channel ITO-220 MOSFETs ROHS