TSG65N195CE RVG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSG65N195CE RVG
Description
-55℃~+150℃ 11A 195mΩ@6V 2.2nC@6V 2.6V@2.4mA - MOSFETs ROHS