2010W2J0823T4S
MFR.Part #
2010W2J0823T4S
JLCPCB Part #
C20463
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 82kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS