2010W2J0750T4S
MFR.Part #
2010W2J0750T4S
JLCPCB Part #
C20458
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS