2010W2J0564T4S
MFR.Part #
2010W2J0564T4S
JLCPCB Part #
C20437
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 560kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS