2010W2J0514T4S
MFR.Part #
2010W2J0514T4S
JLCPCB Part #
C20434
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 510kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS