2010W2J0472T4S
MFR.Part #
2010W2J0472T4S
JLCPCB Part #
C20431
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS