2010W2J0334T4E
MFR.Part #
2010W2J0334T4E
JLCPCB Part #
C20408
Description
-55℃~+155℃ 200V 330kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS