2010W2J0300T4S
MFR.Part #
2010W2J0300T4S
JLCPCB Part #
C20407
Description
-55℃~+155℃ 200V 30Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS