A1366LKTTG-10-T
Extended
Manufacturer
Allegro MicroSystems, LLC
MFR.Part #
A1366LKTTG-10-T
JLCPCB Part #
C19761419
Package
SIP-4
Description
-40℃~+150℃ 10mA 10mV/Gs 4.5V~5.5V SIP-4 Linear Hall Sensors ROHS