NKNP5WS-0.06Ω±5% F型,上脚漆
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
JLCPCB Part #
C209833
Package
Plugin,D6xL17.5mm
Description
-55℃~+255℃ 0.06Ω 300V 5W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS