2010W2J0184T4S
MFR.Part #
2010W2J0184T4S
JLCPCB Part #
C20367
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS