SMD1812P150TF/12
Extended
Manufacturer
PTTC(Polytronics Tech)
MFR.Part #
SMD1812P150TF/12
JLCPCB Part #
C209722
Description
-40℃~+85℃ 1.25mm 1.5A 100A 110mΩ 12V 3.41mm 3A 4.73mm 40mΩ 500ms 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS