SET23A24L02(UMW)
Extended
- Manufacturer
- UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
- MFR.Part #
- SET23A24L02(UMW)
- JLCPCB Part #
- C19723992
- Description
- 1 1uA 24V 26.7V 43V、49V 80pF Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS