SDD32C24L01(UMW)
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
SDD32C24L01(UMW)
JLCPCB Part #
C19712163
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 24V 320W@8/20us 37pF 43V ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS