SDT23C24L02(UMW)
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
SDT23C24L02(UMW)
JLCPCB Part #
C19712162
Package
SOT-23
Description
1uA 2 24V 350W@8/20us 40pF 52V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS