VT1H221MG105000CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
VT1H221MG105000CE0
JLCPCB Part #
C190286
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 1000hrs@105℃ 10mm 220uF 50V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS