LR122WF280LT4E
MFR.Part #
LR122WF280LT4E
JLCPCB Part #
C19633822
Description
280mΩ 2W Alloy Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS