SMDRH105R-4R7NT
MFR.Part #
SMDRH105R-4R7NT
JLCPCB Part #
C19633496
Package
SMD,10.3x10.3mm
Description
16mΩ 4.7uH 6.3A 9.2A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,10.3x10.3mm Power Inductors ROHS