EC0510-682K
MFR.Part #
EC0510-682K
JLCPCB Part #
C19633493
Description
35mA 50@0.252MHz 6.8mH 73Ω Color Band Inductor ±10% Plugin,D5xL11mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS