EC0510-471K
MFR.Part #
EC0510-471K
JLCPCB Part #
C19633486
Description
140mA 30@0.796MHz 470uH 4Ω Color Band Inductor ±10% Plugin,D5xL11mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS