EC0510-470K
MFR.Part #
EC0510-470K
JLCPCB Part #
C19633480
Description
30@2.52MHz 47uH 600mA 800mΩ Color Band Inductor ±10% Plugin,D5xL11mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS