EC0410-222K
MFR.Part #
EC0410-222K
JLCPCB Part #
C19633470
Description
2.2mH 30@0.252MHz 30Ω 45mA Color Band Inductor ±10% Plugin,D4xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS