EC0410-681K
MFR.Part #
EC0410-681K
JLCPCB Part #
C19633467
Description
113mA 50@0.796MHz 680uH 9.4Ω Color Band Inductor ±10% Plugin,D4xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS