EC0410-101K
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
EC0410-101K
JLCPCB Part #
C19633462
Package
Plugin,D4xL10.5mm
Description
1.8Ω 100uH 275mA 30@2.52MHz 4.8MHz Color Band Inductor ±10% Plugin,D4xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS