EC0307-471K
MFR.Part #
EC0307-471K
JLCPCB Part #
C19633446
Description
14Ω 470uH 50@0.796MHz 90mA Color Band Inductor ±10% Plugin,D3.2xL7.6mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS